Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що представники компанії "Нафтогаз" вирішили нагадати, коли саме мають надходити паперові платіжки споживачам побутового газу.
Виявилося, що далеко не всі клієнти "Нафтогазу" на сьогоднішній день знають, з яких чисел наповнюються поштові скриньки паперовими платіжками.
Про це стало відомо завдяки інформації від фахівців компанії "Нафтогаз" у соціальній мережі Facebook.
Один із клієнтів компанії поцікавився, коли ж будуть платіжки. У відповідь представники компанії "Нафтогаз" заявили, що паперові платіжки надходять щомісяця після 20-го числа, якщо клієнт має нарахування.
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Паперові платіжки не надходитимуть у трьох випадках:
- у клієнта є переплата;
- клієнт сплатив до 12 числа;
- клієнт відмовився від паперового рахунку.
Також Ви можете зареєструватися в особистому кабінеті та в налаштуваннях змінити тип рахунку, щоб він надходив або до особистого кабінету, або на електронну пошту для вашої зручності.
Ми надсилаємо рахунки щомісяця. При цьому, якщо ви хочете отримувати раніше (відразу після формування), можна скористатися чат-ботом чи особистим кабінетом.
Для цього потрібно лише зайти до вашого особистого кабінету, переходьте в розділ "Історія розрахунків". Навпроти бажаного місяця є кнопка "Завантажити рахунок" І все – рахунок у вас одразу під рукою.
У чат-боті потрібно вибрати кнопку ОР, далі вказати "особовий рахунок" та кнопку "Завантажити рахунок" (Вказати прізвище власника рахунку).
Нагадаємо, субсидії на 2024 рік: якої допомоги чекати простим українцям.
Раніше повідомлялося, відтягувати нікуди: українців закликали терміново повірити лічильники, щоб уникнути "сюрпризів".
Також, як залишитися з грошима і без зайвих цифр у платіжках: газовики пояснили, що потрібно зробити.