Деякі способи економії на комунальних послугах можуть призвести до великих проблем, у тому числі штрафів. Про це нагадали фахівці "Житомирводоканалу".

У комунальному підприємстві зазначили, що регулярно виявляють "підприємливих" домовласників, які намагаються заощадити на платіжках за воду. Однак такі історії завжди мають той самий фінал - справедливе покарання.

Водопостачання. Фото: скрін youtube

Наприклад, за незаконне підключення до мережі передбачено штраф у розмірі близько 6 тисяч гривень.

"Днями інспектор відділу контролю за водокористуванням виявила у одного господаря незаконну врізку у каналізаційну мережу міста, виписала штраф і зобов'язала "узаконити" стосунки з водоканалом (штраф, до речі, чималенький - близько 6000 грн)", - розповіли у водоканалі.

Популярні новини зараз

"За день виконують норму в 2-3 місяці": ТЦК знайшли "золоту жилу" для мобілізації

Які зарплати у працівників ТЦК: скаржаться, що їхню роботу недооцінюють

Ощадбанк приготував оновлення для клієнтів: не поспішайте перевипускати картки

Державну допомогу скасують з 1 жовтня: кого залишать без грошей

Показати ще

Лічильник води. Фото: скрін youtube

Варто зазначити, що суворе покарання очікує і тих "майстрів", які спробують втрутитися у роботу лічильника води. Інспектори водоканалів регулярно проводять перевірки, тому пошкоджена пломба або встановлений магніт можуть бути виявлені дуже швидко й очікуваної економії не вийде.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, доведеться митися в річці та збирати дощову воду: водоканальники вирішили підняти тариф одразу на 170%.

Також наш портал інформував, за електроенергією "посиплеться" та інша комуналка: нардеп розповів, які тарифи можуть переглянути.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, ліміти споживання електроенергії зміняться: українцям пообіцяли більш справедливі та стабільні графіки відключень.