Стало відомо про те, що в Чернігові депутати йдуть на все заради того, щоб підкупити виборців.
Таким чином, повідомляється, що зовсім скоро по всій Україні пройдуть вибори. Відбудеться це вже 25 жовтня.
Багато кандидатів і партій роблять все для того, щоб про них дізналося якомога більше потенційних виборців, відбувається така гонка за увагу і в Чернігівській області.
Там, місцевим жителям вирішили роздавати лампочки в партії "За майбутнє" вважають, що в такий спосіб їм вдасться підкупити виборців.
Гороскоп на сьогодні, 10 травня: день, коли інтуїція підводить, а несподіванки чекають за рогом
Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: буде більше вже у травні
Податкова зазирне у ваші рахунки: що насправді хоче влада
Ухилянтів дістануть за кордоном: ТЦК вдарять несподівано
А ось на Західній Україні інші способи підкупу. На Тернопільщині виявили спробу підкупу виборців у Підволочній ОТГ. Там кандидати в місцеву владу почали закуповувати продукти і робити Набори, щоб підкупити жителів. Майбутні чиновники сподівалися, що їх не розкриють, а виборці купляться на пайки і проголосують «за кого треба».
Представники політичних сил приносять виборцям набори з круп, соняшникової олії та макаронів. На пачках є маркування, який кандидат "обдарував" виборців. Правоохоронці виявили ці спроби підкупити виборців і почали слідчі дії.
Також Знай повідомляв, що реєстрації "двійників" - брудна передвиборна технологія. На посаду міського голови Ужгорода зареєстрували аж трьох кандидатів з однаковим ім'ям та прізвищем.