Українці розповіли, що з карти Monobank сплатили комунальні послуги, але гроші "випарувалися" і не надійшли на рахунки комунальних підприємств. Відповідну скаргу вона опублікувала на порталі "Мінфін".

Жінка пояснила, що заплатила за комуналку з карти Monobank, а за тиждень дізналася, що оплата не пройшла, а гроші "застрягли" незрозуміло де.

Карта Monobank. Фото: скрін youtube

"07.03.23 із МОНОБАНКУ оплачували комунальні послуги. Як з'ясувалося через тиждень, кошти так і не надійшли на рахунки комунальних підприємств, порадили звернутися до банку", - поділилася українка.

MonoBank. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

У Києві люди загинули просто на вулиці через зачинене укриття: "Поки стукали, якраз прилетіло"

Внаслідок нічного ракетного удару по Києву загинули діти (оновлено)

Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити

Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською

Показати ще

Клієнтка обурилася інцидентом, адже тепер вона стала боржником і до того ж у банку не можуть назвати терміни вирішення проблеми та чи зможуть взагалі розібратися в цьому.

"Коли звернулася відповідь одна: у нас сталася помилка, фахівці вже працюють над цим питанням, але терміни невідомі. Тепер у мене висять борги і що з цим робити? Якось мені так і заробітну плату не перерахують. Дуже розчарувалася в цьому банку", - обурилася клієнтка.

Скарга на Монобанк. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Не користуйтесь банкоматом...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають одразу десятки тисяч гривень через маленьку помилку.

Також наш портал інформував, у ПриватБанку проблеми з готівкою? Блокує переклади та затримує кошти Голд клієнтів.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Зняли і все...": українці з картками "Ощадбанку" не можуть дорахуватися своїх грошей, шахраї працюють майже непомітно.